Loading…

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

kim jesteśmy

fight4flight.pl jest firmą specjalizującą się w likwidacji szkód ponoszonych przez pasażerów linii lotniczych.
Koncentrujemy się na świadczeniu pomocy prawnej na rzecz pasażerów linii lotniczych, którzy są uprawnieni do otrzymania odszkodowania za odwołania lub opóźnienia lotów oraz odmowy wpuszczenia na pokład samolotu. Nasz wykwalifikowany zespół, gruntowna znajomość rynku odszkodowań oraz duże doświadczenie, stanowią dla wszystkich, którzy nam zaufali gwarancję korzystania z usług najwyższej jakości.
fight4flight.pl to firma prywatna, niezależna od zainteresowanych podmiotów w ramach branży turystycznej. Idea firmy wzięła się z podobnych usług skutecznie świadczonych w Niemczech, Holandii i Anglii.

Jak działamy?

jak działamy

Wypełnij formularz zgłoszenia podając podstawowe informacje o swoim locie. Nie wymagamy od pasażera korzystającego z flightclaims żadnej specjalistycznej wiedzy ani oceny sytuacji; podanie dodatkowych informacji jest dobrowolne w polu „dodatkowe ważne informacje”
Na podstawie przekazanych informacji dokonamy darmowej weryfikacji lotu i możliwości uzyskania odszkodowania.
W kolejnym kroku poinformujemy czy Twój lot spełnia warunki do ubiegania się o odszkodowanie od linii lotniczej. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz też sam sprawdzić swój lot – weryfikacja ta jest dobrowolna i darmowa

Dodaj komentarz