Kim jesteśmy?

kim jesteśmy - fight4flight

fight4flight.pl jest firmą specjalizującą się w likwidacji szkód ponoszonych przez pasażerów linii lotniczych, w szczególności dochodzeniu odszkodowania za odwołania lub opóźnienia lotów oraz odmowy wpuszczenia na pokład samolotu. Naszą siłą jest wykwalifikowany zespół prawników/pasjonatów podróży, gruntowna znajomość rynku odszkodowań lotniczych, orzecznictwa sądowego oraz duże doświadczenie. Skutecznie przeciwstawiamy się próbom uniknięcia wypłaty odszkodowania i zniechęcenie pasażera dochodzącego swych praw. Nie dla nas biurokratyczne meandry i piętrzone przez linie lotnicze trudności – z nami bezpiecznie dotrzecie do celu.
fight4flight.pl to firma prywatna, niezależna od zainteresowanych podmiotów w ramach branży turystycznej. Idea firmy wzięła się z podobnych usług skutecznie świadczonych w Niemczech, Holandii i Anglii. Zapraszamy pod nasze skrzydła.

Jak działamy?

jak działamy 0 fight4flight

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia podając podstawowe informacje o swoim locie. Pasażer korzystający z flightclaims nie musi posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy ani oceny sytuacji; dodatkowe informacje podaje dobrowolnie w polu „dodatkowe ważne informacje”
Fight4Flight.pl dokonuje darmowej weryfikacji lotu i możliwości uzyskania odszkodowania na podstawie przekazanych informacji.
Następnie informuje czy lot spełnia warunki do ubiegania się o rekompensatę od linii lotniczej. Pamiętaj, że w każdej chwili można też samemu sprawdzić swój lot – weryfikacja ta jest dobrowolna i darmowa.