Nasze usługi

 

Odszkodowanie za odwołany lot – zajmiemy się wszystkim

Specjalizujemy się w likwidacji szkód ponoszonych przez pasażerów linii lotniczych. Naszym celem jest zminimalizowane ryzyka ekonomicznego wynikającego z podróży lotniczych, które nie odbyły się zgodnie z planem. Opóźnione, czy anulowane loty, odmowa wejścia na pokład – to nie wypadek losowy, to często niedopełnienie warunków umowy pomiędzy pasażerem, a przewoźnikiem, z czego ten pierwszy często nie zdaje sobie sprawy, lub też w wyniku braku czasu, wiedzy i niechęci do żmudnych procedur reklamacyjnych, rezygnuje z jakiejkolwiek formy rekompensaty – odszkodowanie za odwołany lot, opóźniony lub zmieniony.

Odszkodowania za odwołany lot – zaufaj nam

Jesteśmy po to, by każdy z pokrzywdzonych pasażerów miał możliwość skutecznego egzekwowania swoich praw, a każda z linii lotniczych poczucie, że te prawa nie podlegają dowolnej interpretacji.

Nie musisz posiadać fachowej wiedzy, poświęcać czasu na weryfikację dokumentów lub samodzielnie ubiegać się o odszkodowanie za opóźniony lot. Gdy Twoje prawa zostały złamane wystarczy, że masz w ręku bilet lotniczy oraz zdecydujesz się na kontakt z nami.

Podejmując skuteczne działania prawne, również na drodze sądowej i z wykorzystaniem krajowych organów wykonawczych, egzekwujemy od linii lotniczych wywiązywanie się z podjętych zobowiązań finansowych. Każdy sprzedany bilet lotniczy, niezależnie od swojej ceny, kierunku i rodzaju przewoźnika jest takim zobowiązaniem wobec klienta. Pokaż nam swój bilet, a my nie zawahamy się go użyć – uzyskamy odpowiednie odszkodowanie za opóźniony lot, odwołany czy też zmieniony. Wszystko to w Twojej sprawie.

Fight4Flight – Finansowo Bezpieczne Loty.

odszkodowanie za odwołany lot