Pytania

kontakt@fight4flight.pl

Kontakt przez FB

https://www.facebook.com/pg/fight4flight

Formularz

kontaktowy

 

w

[recaptcha]
 

FAQ

Często zadawane pytania

Czy zawsze otrzymam odszkodowanie za lot?

Odszkodowanie Ci przysługuje jeśli winę za opóźnienie lub odwołanie ponosi linia lotnicza. Mimo, że często linie lotnicze starają się zrzucać odpowiedzialność na czynniki zewnętrzne, to w większości przypadków winne są wewnętrzne procedury i należy dochodzić swoich racji.

Od czego zależy wielkość odszkodowania?

Odszkodowanie zależy od planowanej odległości lotu, a także liczby pasażerów. Może dodatkowo wzrosnąć o zwrot kosztów poniesionych w wyniku opóźnienia, jeśli linia lotnicza nie zaopiekowała się Tobą w odpowiedni sposób.

Specjalista do spraw odszkodowań lotniczych pomoże Ci w dochodzeniu Twoich praw

 

Nie ulega wątpliwości, że prawo może niejednokrotnie wydawać się nam skomplikowane i niejasne. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z korzyści, które możemy dzięki niemu osiągnąć. Specjalista do spraw odszkodowań lotniczych dokładnie zapozna się z Twoją sprawą, doradzi Ci najlepsze rozwiązanie oraz zrobi wszystko, aby udało Ci się uzyskać odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot. Zaufaj doświadczonym prawnikom, którzy mają za sobą dziesiątki pozytywnie rozwiązanych sporów dotyczących odszkodowań lotniczych. Praktyka pokazuje, że dobre, profesjonalne podejście oraz odpowiednie przygotowanie się do wystąpienia o zadośćuczynienie dają solidne podstawy pod to, by rzeczywiście odzyskać swoje pieniądze.

W kadrze Fight 4 Flight znajdziesz naprawdę oddanych i doświadczonych specjalista do spraw odszkodowań lotniczych. Być może to właśnie dzięki ich pomocy prawnej w uzyskaniu odszkodowań za spóźniony lot uda Ci się uzyskać nawet do 2400 zł za jednego pasażera! Oprócz tego istnieje kilka dobrych powodów, aby próbować uzyskać odszkodowanie:

 

  • zgłoszenie w Fight 4 Flight jest absolutnie darmowe i pozbawione ryzyka, pobieramy nasze wynagrodzenie tylko wtedy, gdy dostaniesz odszkodowanie
  • aż 95% naszych spraw kończy się sukcesem
  • zagwarantujemy Ci dedykowanego specjalistę, który indywidualnie podejdzie do Twojej sprawy

 

Jeżeli spotkała Cię sytuacja opóźnionego lub odwołanego lotu, nie czekaj. Zgłoś się po pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowań za spóźniony lot i przekonaj się, że Twoje pieniądze mogą do Ciebie wrócić. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, masz pytania, lub chcesz spotkać się ze specjalistą do spraw odszkodowań lotniczych, skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego. Zapraszamy!